Kalender

AGENDA S.V. P.I.O.N. 2023-2024 SENIOREN
Exclusief bekerwedstrijden (versie 1.20, september 2023)

Ook als download beschikbaar


* wordt in Mook gespeeld

Interne competitie Externe competitie

 

8 sep            1e ronde

13 sep           Wageningen 1 PION 1

15 sep           2e ronde

16 sep           PMC 1 WSG 1

                 PMC 2 Eindhoven 2

22 sep           3e ronde

29 sep           4e ronde

6 okt            Ledenvergadering

7 okt            BMC 1 PMC 1

                 OSV 1 PMC 2

13 okt           5e ronde PION 1 Doetinchem 1

                 PION 2 Arnhemse schaakacademie 1

20 okt           6e ronde

27 okt           7e ronde

31 okt           De Kameleon 1 PION 2

3 nov            8e ronde

4 nov            PMC 1 Max Euwe

                 PMC 2 Stukkenjagers 3

9 nov            Koningswaal 1 PION 1

10 nov           9e ronde

17 nov           10e ronde

24 nov           11e ronde

25 nov           AMC 3 PMC 1

                 De Combinatie 2 PMC 2

1 dec            12e ronde

8 dec            13e ronde PION 1 ASV 3

                 PION 2 Doesborghs S.G.

15 dec           14e ronde

16 dec           Zevenaar 1 PMC 1

22 dec           15e ronde

29 dec           geen schaken

5 jan            16e ronde

12 jan           17e ronde

15 jan           De Toren 1 PION 2

19 jan           18e ronde Het Kasteel 1 PION 1

26 jan           19e ronde

2 feb            20e ronde

3 feb            PMC 1 UVS 2

                 PMC 2 Het Kasteel 1

9 feb            21e ronde PION 1 UVS 2

                 PION 2 UVS 3

16 feb           22e ronde

23 feb           24e ronde

1 mrt            25e ronde

2 mrt            Lonneker 1 PMC 1

                 Zuid Limburg 5 PMC 2

7 mrt            Mook 2 PION 2

8 mrt            26e ronde

12 mrt           Zevenaar 2 PION 1

16 mrt           27e ronde

22 mrt           28e ronde

24 mrt           PMC 1 Wageningen 2

                 PMC 2 De Juiste Zet

29 mrt           29e ronde

5 apr            30e ronde PION 2 OPC 1

                 PION 1 SMB 1

12 apr           31e ronde

19 apr           Ledenvergadering

20 apr           PSV/DODO 1 PMC 1

                 WLC 2 PMC 2

26 apr           32e ronde

3 mei            Snelschaken

10 mei           33e ronde

14 mei           Theothorne 2 PION 2

15 mei           Apeldoorn 2 PION 1

17 mei           34e ronde

24 mei           35e ronde

31 mei           Rapidtoernooi

7 jun            Rapidtoernooi