Kalender

AGENDA S.V. P.I.O.N. 2018-2019 SENIOREN
Exclusief bekerwedstrijden (versie 1.20, 21 september 2018)

Ook als download beschikbaar


Datum

Interne competitie

Externe competitie

Vrijdag 7 september 1e ronde competitie  
Vrijdag 14 september inhalen, ladder  
Vrijdag 15 september   KNSB PMC 1 Veldhoven
        KNSB PMC 2 Oud Zuylen Utrecht 3
Vrijdag 21 september 2e ronde competitie  
Vrijdag 28 september inhalen, ladder  
Vrijdag 5 oktober    
Zaterdag 6 september   KNSB Het Kasteel 1 PMC 1
        KNSB ASV 4 PMC2
Dinsdag 9 oktober OSBO Zevenaar 2 PION  
Vrijdag 12 oktober 3e ronde competitie  
Vrijdag 19 oktober inhalen, ladder OSBO PION1 SMB 2
         
Vrijdag 26 oktober inhalen, ladder  
Vrijdag 2 november Algemene ledenvergadering  
Zaterdag 3 november   Zuid Limburg 3 - PMC 1 KNSB
Vrijdag 9 november 4e ronde competitie  
Donderdag 15 november   OSBO Ede PION 1
Vrijdag 16 november   OSBO PION 2 Theothorne
Vrijdag 23 november inhalen, ladder  
Zaterdag 24 november   KNSB PMC 1 HSC Helmond 1
        KNSB PMC 2 Wageningen 3
Vrijdag 30 november 5e ronde competitie  
Zaterdag 7 december inhalen, ladder  
Vrijdag 14 december inhalen, ladder  
Zaterdag 15 december   WLC - PMC 1
        MuConsult Apeldoorn 3 PMC 2
Vrijdag 21 december   OSBO PION 1 UVS 1
        OSBO Wijchen PION 2
        Inhalen + ladder
         
2019        

Datum

   
Vrijdag 4 januari   Inhalen + ladder
Vrijdag 11 januari 6e ronde competitie  
Vrijdag 18 januari inhalen, ladder  
        OSBO Velp 1 PION 1
        OSBO PION 2 Millingen
Vrijdag 25 januari 7e ronde competitie  
Vrijdag 1 februari inhalen, ladder  
Vrijdag 8 februari inhalen, ladder  
Zaterdag 9 februari   KNSB PMC 1 De Combinatie
        KNSB PMC 2 - Veenendaal
Donderdag 14 februari   OSBO Beuningen PION 2
Vrijdag 15 februari inhalen, ladder OSBO
Vrijdag 22 februari   PION 1 - Zevenaar
Vrijdag 1 maart 8e ronde competitie  
Vrijdag 8 maart 9e ronde competitie  
Maandag 11 maart inhalen, ladder OSBO Rheden PION 1
Vrijdag 15 maart inhalen, ladder  
Zaterdag 16 maart   KNSB Zuid Limburg 4 - PMC 1
        KNSB Magnus Leidsche Rijn PMC 2
Vrijdag 22 maart inhalen, ladder OSBO PION 2 UVS 4
         
Vrijdag 29 maart 10e ronde competitie  
Vrijdag 5 april inhalen + ladder OSBO PION 2 ASV 4
         
Maandag 8 april   OSBO ASV PION 1
Vrijdag 12 april inhalen, ladder  
Zaterdag 13 april   KNSB PMC 1 Blerick
        KNSB PMC 2 UVS 2
Vrijdag 19 april 11e ronde competitie  
Vrijdag 26 april Algemene Ledenvergadering  
Vrijdag 3 mei 12e ronde competitie  
Vrijdag 10 mei inhalen, ladder  
Zaterdag 11 mei   KNSB De Stukkenjagers 4 - PMC 1
        KNSB Amersfoort 2 PMC 2
Zaterdag 17 mei 13e ronde competitie  
Vrijdag 24 mei 14e ronde competitie  
Vrijdag 31 mei inhalen, ladder  
Vrijdag 7 juni inhalen, ladder  
      Rapid kampioenschap  

Let op: het tweede gedeelte van de agenda (2018) en de slotronden van de OSBO kunnen nog gewijzigd worden!