Uitslagen en standen intern



Indeling competitie 2022 - 2023

Als je verhinderd bent, meld je dan af bij de wedstrijdleider Theo Wijnhoven.
Zonder afspraak niet komen spelen betekent een verliespartij

Groep 1

  1 2 3 4 5 6 7 8 Tot
1. Herman Brinkhof   1 0 1 4
2. Darwin van der Poll   0 0 0 0 1
3. Gerrit Gerrits 1   1 1 5
4. Chandler Jansen 0   0     2
5. Henk Arts 0 1 1   0 0 3
6. Hidde Knippenberg 1 1 1 1   0 0 4
7. Wim Gielen 0 1 0 1 1   4
8. Leo Wijnhoven   1   4

Groep 2

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Tot
1. Hans van Hanswijk   0 0 0 0 0   1
2. Zeeshan Khan 1   1 0 0 0 0   2
3. Paul Nillessen 1 0   0 0 0 1 3
4. Ronald Zollinger 1   0 1 1 5
5. Ton Thijssen 1 1 1   0 1 1 6
6. John Molenaar 1 1   1 5
7. Theo Wijnhoven 1 1 1 1 1   1 7
8. Sjaak Thijssen 1 0 0   3
9. Wienand Sillessen 0 0 0 0 0 0 0

 

  1 2 3 4 5 6 7 8 T
1. Bram Knippenberg   0 0 0 1 0 2
2. Alex Bouwman     1 0  
3. Wilbert Reijnen 1   1 1 5
4. Rene Slaa 1   0   0 0 1 0  
5. Jo de Valk 1 1   1 0 4
6. Arno Arents 1   1 4
7. Cor Hemmelder 0 0 0 0 0 0   0 0
8. Wopke Veenstra 1 1 1 1 1   6

 

 

Speelschema:

9 sep 23 sep 21 okt 11 nov 2 dec 13 jan 27 jan            
1-8 8-5 2-8 8-6 3-8 8-7 4-8            
2-7 6-4 3-1 7-5 4-2 1-6 5-3            
3-6 7-3 4-7 1-4 5-1 2-5 6-2            
4-5 1-2 5-6 2-3 6-7 3-4 7-1            

 

Nacompetitie


NB. De score achter ieders naam is behaald in de onderlinge partij van degenen die vanuit een groep in de voorcompetitie in dezelfde groep van de nacompetitie terecht zijn gekomen. Deze punten tellen mee voor de eindstand van de nacompetitie.
Voorbeeld: Theo heeft in de voorcometitie gewonnen van Ton. Beiden komen in groep 1 terecht. Daarom krijgt Theo 1 punt extra mee en Ton 0.

Indeling nacompetitie
Groep 1          Groep 2         Groep 3         Groep 4
1. Wopke        Jo             Chandler       Bram    
2. Gerrit       Leo            Paul           Wienand 
3. Hidde        Ronald         Rene           Zeeshan  1
4. Ton     0     Herman         Sjaak          Joran   
5. Wilbert      John           Alex           Hans     0
6. Theo    1     Arno           Wim            Darwin  


Speelschema:
17 feb     3 mrt     17 mrt     18 apr     12 mei
1-6        6-4       2-6        6-5        3-6
2-5        5-3       3-1        1-4        4-2
3-4        1-2       4-5        2-3        5-1